Hostel-Polon
 
   O nas

  

Dlaczego warto do nas przyjechać ?

 Bo pragniemy zaoferować swoim gościom tanie noclegi wraz z bardzo dobrą obsługą.

Hostel jest położony na obrzeżach miasta w otoczeniu  zielonych terenów zapewniających ciszę i spokój. Nasi goście mogą liczyć na pełne wyżywienie cateringowe, lub skorzystać z zaplecza kuchennego do organizacji własnych posiłków.

 

 

pułtuskPułtusk to gmina o powierzchni 133,7 km2 i licząca 23.600 mieszkańców, w tym miasto Pułtusk liczy około 19.050 mieszkańców.

Położone jest w północnej części Mazowsza w odległości około 60 km od Warszawy, na szlaku do Jezior Mazurskich. Przez Pułtusk wiedzie również druga droga na Jeziora Mazurskie i Pojezierze Augustowskie jest to naturalny szlak wodny- rzeka Narew. Dwa kilometry przed Pułtuskiem rzeka Narew rozwidla się, okalając stare miasto, rynek z zamkiem i przyległymi kamieniczkami. Od południa dolina okalana jest dorzeczem Narwi łączącym się z nurtami Bugu, od strony wschodniej lasami rozległej Puszczy Białej, która zajmuje powierzchnię blisko       500 km2.

Miasto leży przy drodze nr 61, a odległości od innych miast wynoszą:

-         Ciechanów- 42 km,

-         Maków Mazowiecki- 22 km,

-         Nasielsk- 20 km,

-         Wyszków- 28 km,

-         Ostrołęka- 59 km,

-         Chorzele- 81 km,

-         Warszawa- 62 km,

-         Olsztyn 169 km.

 

 

 

 

              

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.” ENERGIA ODNAWIALNA PRZYJAZNA EKOTURYSTOM.
Operacja mająca na celu podniesienia jakości i standardu prowadzonej działalności gospodarczej oraz zmniejszenie kosztów energii elektrycznej poprzez zastosowanie odnawialnych źródeł energii. współ finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” – mały projekt Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

 

 

  23 692-8221, fax. 23 692-2777